Učenik Milorad Kondić postigao odličan rezultat na 24. Državnom natjecanju iz geografije

Objavljeno:25-04-2017

Učenik 3. razreda naše škole Milorad Kondić plasirao se na državnu razinu natjecanja iz geografije nakon osvojenog 1. mjesta u kategoriji trećih razreda srednjih škola Grada Zagreba. Državno natjecanje održavalo se u Topuskom od 10. do 12. travnja 2017. godine. Natjecateljski dio održan je 11. travnja 2017. godine kada su se učenici natjecali u znanju i geografskim vještinama podijeljeni u osam kategorija. Posebni dio natjecanja odvijao se u Topuskom i Petrovoj gori i bio je posvećen upoznavanju geografskih i povijesnih posebnosti Županije. Učenik Milorad Kondić ostvario je izvrsno deseto mjesto na ovogodišnjem državnom natjecanju. Čestitamo Miloradu i njegovom mentoru profesoru Samiru Hasanagiću!