JESENSKI ROK DRŽAVNE MATURE 2012./2013. – OBAVIJEST

Objavljeno:03-07-2013

Prijave ispita u jesenskome roku:
- Trajanje prijava:  17. – 26.7. 2013.
- Učenici prijavljuju ispite samostalno, putem stranice www.postani-student.hr

Provedba ispita državne mature:
- od 23.8. 2013. do 10.9.2013.
Odjave ispita:
- Rok: 2.8.2013. (uključujući taj dan)
- Učenici se javljaju Centru putem e-maila: odjava@ncvvo.hr i šalju popunjen odgovarajući obrazac.
- Centar odjavljuje ispite.
Promjene ispita, naknadne prijave:
- Rok: 2.8.2013.
- Učenici se javljaju Centru putem e-maila: naknadna.prijava@ncvvo.hr.
- Centar obavlja promjene i naknadno prijavljuje ispite učenicima koji za to imaju opravdan razlog, a koji upisuju u odgovarajući obrazac.
Uplate novčanih naknada za troškove polaganja ispita u jesenskome roku:
- Rok: 2.8.2013.
- Ukoliko su učenici obveznici plaćanja prijavljenih ispita obveza plaćanja ispita vidljiva je nakon prijave ispita na njihovim stranicama, na poveznici Moji podatci/Zaduženja i uplate.
- Osim zaduženja učenicima su ispisani i podatci za uplatu, koje moraju prepisati na uplatnicu i koji se odnose isključivo na učenikove podatke (ne može s tim brojem uplatiti nečiji drugi ispit, niti od drugoga učenika prepisati broj).
- Uplate nakon 2.8. nećemo biti u mogućnosti prihvatiti, zbog kratkoće rokova za pripremu ispitnih materijala.
Za dodatne informacije i pomoć u vezi s pitanjima koja se odnose na pitanja u vezi s državnom maturom učenici mogu kontaktirati NCVVO:
- Telefonom na broj Info centra: 01 4501 899
- e-mailom na adresu: ncvvo@ncvvo.hr (za pitanja u vezi s državnom maturom za koje nisu navedene e-mail adrese u ovoj obavijesti).
Potrebni obrasci za naknadnu prijavu, promjenu i odjavu ispita objavit će se naknadno na naslovnici mrežne stranice Centra i Postani student.