UPISI U PRVI RAZRED U ŠKOLSKOJ 2018./2019. GODINI

Objavljeno:26-06-2018

Upisi u prvi razred Srpske pravoslavne opće gimnazije „Kantakuzina-Katarina Branković“ u Zagrebu odvijat će se putem elektroničkih prijava i upisa, a u skladu sa odlukom i uputstvima Ministarstva znanosti i obrazovanja. Sve potrebne podatke i uputstva za upis učenici osmog razreda osnovne škole dobijaju u školama koje pohađaju, uključujući i elektronički identitet putem koga pristupaju odabiru srednje škole koju žele da upišu.

Bodovni prag za upis naše gimnazije je 56 bodova. Ključni datumi koji se odnose na upisni proces određuje Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Uz praćenje zvaničnih portala www.mzos.hr i www.upisi.hr zainteresirani kandidati sve dodatne informacije i pojašnjenja mogu dobiti na adresi Gimnazije:
Sveti Duh 122, Zagreb
tel/faks: 01/48 52 871