Uspjesi na državnim natjecanjima iz geografije i povijesti

Objavljeno:03-05-2018

Ove školske godine naša škola je imala predstavnika na čak dva državna natjecanja: naš maturant Milorad Kondić izvrsnim drugim mjestom na Županijskom natjecanju iz geografije, te trećim mjestom na Županijskom natjecanju iz povijesti za Grad Zagreb, uspio se plasirati na državna natjecanja iz oba predmeta!
Državno natjecanje iz geografije se održalo od 23. do 25. travnja u Gimnaziji Vukovar. Od 16 natjecatelja u kategoriji četvrtih razreda naš Milorad zauzeo je sedmo mjesto.
Državno natjecanje iz povijesti održalo se od 25. do 27. travnja u OŠ Petra Perice u Makarskoj. Od 13 natjecatelja naš Milorad je postigao osmo mjesto!
Plasmanom na dva državna natjecanja tijekom jedne školske godine, te ostvarivši najbolje rezultate na državnim natjecanjima od kad postoji naša škola, Milorad Kondić ostat će upamćen kao najbolji učenik naše škole od njenog osnutka!
Iskrene čestitke profesoru Samiru Hasanagiću i našem maturantu, te puno uspjeha u daljnjem obrazovanju na studiju geografije i povijesti!