ODRŽAN RODITELJSKI SASTANAK

Objavljeno:22-03-2013

U petak, 22. marta 2013. godine održan je roditeljski sastanak za sva četiri razreda naše škole. U svečanoj dvorani Gimnazije, roditeljima se najprije obratio Njegovo Visokopreosveštenstvo Mitropolit zagrebačko-ljubljanski Gospodin Jovan govoreći o planovima i izazovima koji stoje pred našom Gimnazijom.
Samo zajedničkim naporom i angažmanom roditelja i nastavnika naši polaznici će postizati dobre rezultate, istakao je Mitropolit. Učenike i njihove profesore je posebno pohvalio za trud uložen u pripremu i realizaciju programa za Dan Škole-Svetog Savu kojim su oduševili sve prisutne. Roditelje je potom pozdravio v.d. direktor Škole protojerej-stavrofor Slobodan Lalić te podijelio sa njima one informacije koje se odnose na rad i uspjeh sva četiri razreda. Nakon toga, razredne starješine su upoznali roditelje sa zalaganjem, radom, uspjehom i izostancima svih učenika ponaosob. Posebna tema razgovora sa roditeljima završnog razreda odnosila se na postupak i program državne mature i maturalnog putovanja.
Prema kalendaru rada, ovim datumom je otpočeo proljetni raspust za učenike. Prvi naredni radni dan je utorak, 02. aprila 2013. godine. Toga dana nastava počinje u 08:00 sati.